Online  Jest 9 produktów.

Wraz z nadejściem 1 stycznia 2023 roku ze sprzedaży wycofano kasy fiskalne z elektroniczną kopią paragonu, choć oficjalnie mogą być one jeszcze użytkowane. Jest to efekt nowych przepisów, które weszły w życie trzy lata wcześniej. Ustanowiły one obowiązek wprowadzenia do sprzedaży kas fiskalnych online, z których obligatoryjnie będą musieli korzystać polscy przedsiębiorcy. Użytkowane przez nich starsze modele mają być wycofywane stopniowo i zastępowane ich nowszą wersją. Jeżeli należą więc Państwo do grona osób, które chcą wymienić posiadane urządzenia, to doskonale Państwo trafili. W ofercie posiadamy najnowsze modele od sprawdzonych i najlepszych na rynku producentów: Posnet oraz Novitus.

Kasy fiskalne online firmy Posnet

W naszym asortymencie znalazły się najchętniej wybierane modele polskiej firmy, a mianowicie Posnet Thermal XL2, Trio, HD oraz Temo Online. Każde z wymienionych urządzeń po zapewnieniu połączenia z internetem będzie automatycznie przesyłało wymagane informacje do Centralnego Repozytorium Kas (CRK) Ministerstwa Finansów. Warto wspomnieć, że Thermal XL2 to model o wszechstronnym zastosowaniu, który sprawdzi się w praktycznie wszystkich branżach. Z kolei Temo to najmniejsza kasa fiskalna na rynku, pozwalająca na użytkowanie jej w terenie, co niezaprzeczalnie jest jej największym atutem. Ponadto wszystkie opisywane urządzenia zostały wyposażone w podstawowe funkcje takie jak drukowanie raportów czy też rejestrowanie sprzedaży.

Kasy fiskalne online firmy Novitus

Wśród kas fiskalnych znajdujących się w tej kategorii znalazły się również urządzenia marki Novitus. DEON Online to drukarka o niezwykle wszechstronnym zastosowaniu, która może być wykorzystywana zarówno stacjonarnie, jak i w terenie. Znakomicie sprawdzi się w przypadku małych i średnich przedsiębiorców. Novitus BONO Online to z kolei urządzenie należące do najbardziej zaawansowanych, jeśli chodzi o zaimpletowane rozwiązania technologiczne. Warto również wspomnieć o Novitus HD II Online, czyli o drukarce fiskalnej do zadań specjalnych, która oprócz łączenia z CRK umożliwia prezentowanie animowanych reklam i komunikatów na kolorowym wyświetlaczu.

Widok:

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • To najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE. Możesz go używać w terenie,  poza sklepem lub biurem, ponieważ bez zewnętrznego zasilania wydrukuje 80 000 wierszy paragonu. W razie potrzeby w każdej chwili możesz  podłączyć drukarkę do ładowarki samochodowej lub do komputera używając gniazda USB. Nowością jest możliwość wyposażenia drukarki w...

  2 549,00 zł
 • Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

  3 199,00 zł
 • Wyróżnia się spośród innych. Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem. Wyobraź sobie taką właśnie drukarkę w Twoim butiku lub na wyspie marketowej, albo też w sklepie: spożywczym, mięsnym, monopolowym czy jubilerskim. Urządzenie to polecamy także do...

  2 699,00 zł
 • Drukarka do zadań specjalnych - Posnet Thermal HD - teraz dostępna również w wersji ONLINE. Jeżeli prowadzisz swój biznes w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu proponujemy Ci drukarkę stworzoną specjalnie do takiej pracy. Thermal HD ONLINE posiada wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Dzięki niemu zyskujesz niezawodność i...

  3 599,00 zł
 • Thermal HX to nowa drukarka należąca do linii najbardziej niezawodnych urządzeń fiskalnych na rynku. Wyposażona w szybki i wytrzymały mechanizm drukujący SEIKO umożliwia sprawną obsługę nawet przy dużym natężeniu ruchu klientów. Thermal HX daje również możliwość wysyłania paragonów w wersji elektronicznej, czyli tzw. e-paragonów.

  3 399,00 zł
 • 2 499,00 zł
 • 2 699,00 zł
 • 3 299,00 zł
 • Fawag box to pierwsza drukarka fiskalna sygnowana marką Fawag. To urządzenie o niedużych gabarytach i minimalistycznym, eleganckim designie.

  2 199,00 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów