Czytniki kodów

Czytniki kodów  Jest 3 produktów.

W tej kategorii oferujemy nowoczesne urządzenia, dzięki którym można odczytywać informacje w formie kresek na produkcie. Wybrany czytnik kodów QR doskonale sprawdzi się w większych i mniejszych obiektach handlowych - sprzęt obsługuje zapis w formie 1D i 2D, a także informacje wyświetlane na ekranie telefonów, komputerów czy tabletów.

W czytniki kodów QR od znanych producentów zaimplementowano sygnalizację dźwiękową, wygodny guzik oraz laser dalekiego zasięgu, dzięki któremu pracownik może pracować wygodnie i wydajnie, bez obaw, że urządzenie nie zeskanuje produktu. Ponadto dzięki wyprofilowanym rączkom, solidnym materiałom i niewielkiej wadze sprzęty cechują się również poręcznością, co pozwoli na bezproblemowe, nawet wielogodzinne skanowanie w miejscu pracy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie dodatkowych pytań lub trudności z wyborem odpowiedniej pozycji prosimy Państwa o kontakt - chętnie odpowiemy na każde pytanie i pomożemy dopasować sprzęt do profilu Państwa firmy.

Widok:

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Voyager 1350G marki Honeywell to nowoczesny skaner w atrakcyjnej cenie. Voyager 1350G jest wydajny i ergonomiczny. Urządzenie sprawdza się w szerokim zakresie działań. Dzięki zaawansowanemu modułowi skanującemu Voyager 1350g obsługuje wszystkie popularne kody kreskowe 1D i 2D, a także czyta kody wyświetlane na ekranie telefonów, komputerów czy tabletów.

    999,00 zł
  • 400,00 zł
  • ACLAS MD2250AT+ jest estetycznie wykonanym laserowym czytnikiem dalekiego zasięgu (long range).

    360,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów