Drukarki fiskalne  Jest 9 produktów.

Prezentujemy Państwu nowoczesne urządzenia rejestrujące przychody pochodzące ze sprzedaży. W naszej ofercie posiadamy markowe drukarki fiskalne w wersjach mobilnych, biletowych oraz sklepowych w formie online:

 • Posnet Thermal HD, XL, XL2, HX, Trio i Temo,
 • Novitus Bono, HD II oraz Deon.

Wybrana drukarka online doskonale sprawdzi się w wielu branżach, w których dokonuje się transakcji z Klientem. Każdy z przedstawianych sprzętów charakteryzuje się wytrzymałym mechanizmem, solidnym wykończeniem oraz niewielkimi gabarytami, które nie zajmują zbyt wielkiej przestrzeni.

Urządzenia fiskalne Posnet Thermal HD, XL, XL2, HX, Trio i Temo, Novitus Bono, HD II oraz Deon bez problemu mogą współpracować z systemem komputerowym, na którym przeprowadzane są transakcje.

Sprzęty cechuje również nieskomplikowana obsługa, czytelność i szybkość pracy, które doceni mniejsze, a na pewno większe przedsiębiorstwo. Czas to pieniądz, dlatego jeśli jesteście Państwo zainteresowani, to zapraszamy do przejrzenia oferty.

Widok:

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

  3 199,00 zł
 • To najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE. Możesz go używać w terenie,  poza sklepem lub biurem, ponieważ bez zewnętrznego zasilania wydrukuje 80 000 wierszy paragonu. W razie potrzeby w każdej chwili możesz  podłączyć drukarkę do ładowarki samochodowej lub do komputera używając gniazda USB. Nowością jest możliwość wyposażenia drukarki w...

  2 549,00 zł
 • Wyróżnia się spośród innych. Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem. Wyobraź sobie taką właśnie drukarkę w Twoim butiku lub na wyspie marketowej, albo też w sklepie: spożywczym, mięsnym, monopolowym czy jubilerskim. Urządzenie to polecamy także do...

  2 699,00 zł
 • Drukarka do zadań specjalnych - Posnet Thermal HD - teraz dostępna również w wersji ONLINE. Jeżeli prowadzisz swój biznes w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu proponujemy Ci drukarkę stworzoną specjalnie do takiej pracy. Thermal HD ONLINE posiada wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Dzięki niemu zyskujesz niezawodność i...

  3 599,00 zł
 • 2 499,00 zł
 • 2 699,00 zł
 • 3 299,00 zł
 • Thermal HX to nowa drukarka należąca do linii najbardziej niezawodnych urządzeń fiskalnych na rynku. Wyposażona w szybki i wytrzymały mechanizm drukujący SEIKO umożliwia sprawną obsługę nawet przy dużym natężeniu ruchu klientów. Thermal HX daje również możliwość wysyłania paragonów w wersji elektronicznej, czyli tzw. e-paragonów.

  3 399,00 zł
 • Fawag box to pierwsza drukarka fiskalna sygnowana marką Fawag. To urządzenie o niedużych gabarytach i minimalistycznym, eleganckim designie.

  2 199,00 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów