Sklepowe  Jest 6 produktów.

Większość przedsiębiorców prowadzących własną działalność ma obowiązek posiadania drukarek fiskalnych w celu rozliczania się z Urzędem Skarbowym. Niemniej, kasy fiskalne muszą znaleźć się w każdym stacjonarnym sklepie prowadzącym sprzedaż niezależnie od tego, czy dotyczy ona materiałów budowlanych, produktów spożywczych czy też artykułów biurowych. Każdy klient ma bowiem prawo do otrzymania paragonu za zakupiony towar. Jeżeli więc chcesz nabyć drukarkę do nowo otwartego punktu usługowego lub zamierzasz wymienić stare urządzenie na takie, które spełnia niedawno wprowadzone do życia przepisy, to mamy dla Ciebie kilka wspaniałych propozycji. Modele takie jak Posnet Thermal XL2, Novitus Bono oraz Novitus HD II Online z pewnością zaspokoją Twoje oczekiwania.

Posnet Thermal XL2, czyli idealna kasa fiskalna do sklepu odzieżowego

Sprawdzi się w każdym typie prowadzonej działalności, a jej największym atutem jest uniwersalność i możliwość wszechstronnego zastosowania. Posnet Thermal XL2 to znakomita kasa fiskalna do sklepu odzieżowego, spożywczego czy też meblowego. To nowoczesne urządzenie połączy się z CRK poprzez wykorzystanie sieci Wi-Fi lub sieci LAN/Ethernet. Dzięki tej drukarce zapomnisz o wolnych wydrukach czy też mało czytelnym wyświetlaczu. Posnet Thermal XL2 to przyszłość Twojej działalności.

Novitus Bono to połączenie nowoczesnej technologii z atrakcyjnym wyglądem

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu wśród klientów opinii nowoczesnego sklepu odzieżowego lub spożywczego, powinieneś, drogi Kliencie, rozważyć zakup drukarki Novitus Bono. Ta kasa fiskalna oprócz wielu zaawansowanych funkcji cechuje się atrakcyjnym wyglądem. Sprawdzi się znakomicie w przypadku małych i średnich punktów usługowych.

Novitus HD II online, czyli drukarka do zadań specjalnych

Potrzebujesz urządzenia, które nigdy Cię nie zawiedzie? Novitus HD II online z pewnością do takowych należy! Jest to niezwykle nowoczesna kasa fiskalna, która ma nawet możliwość wyświetlania filmów reklamowych. Podobnie jak model Bono, Novitus HD II online bez problemu połączysz z CRK.

Widok:

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

  3 199,00 zł
 • Drukarka do zadań specjalnych - Posnet Thermal HD - teraz dostępna również w wersji ONLINE. Jeżeli prowadzisz swój biznes w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu proponujemy Ci drukarkę stworzoną specjalnie do takiej pracy. Thermal HD ONLINE posiada wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Dzięki niemu zyskujesz niezawodność i...

  3 599,00 zł
 • Thermal HX to nowa drukarka należąca do linii najbardziej niezawodnych urządzeń fiskalnych na rynku. Wyposażona w szybki i wytrzymały mechanizm drukujący SEIKO umożliwia sprawną obsługę nawet przy dużym natężeniu ruchu klientów. Thermal HX daje również możliwość wysyłania paragonów w wersji elektronicznej, czyli tzw. e-paragonów.

  3 399,00 zł
 • 2 699,00 zł
 • 3 299,00 zł
 • Fawag box to pierwsza drukarka fiskalna sygnowana marką Fawag. To urządzenie o niedużych gabarytach i minimalistycznym, eleganckim designie.

  2 199,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów